En Yakın Çekici ile Durma, Devam Et

Size en yakın çekici olarak 7 gün 24 saat araç çekici hizmeti vermekteyiz. Nerede olursanız olun, bizim için fark etmez. Bizimle iletişim kurmanız halinde hızlı araç çekici hizmetimizle hemen yanınıza geliyoruz. Yolda kalmayın, yolda devam edin.

En Yakın Çekici Nerede

İstanbul’dayız ve İstanbul’u biliyoruz. Yoğun trafiğiyle, hemen hemen her gün trafik kazalarıyla İstanbul yolları oldukça fazla araç yükünü çekmektedir. Bu yoğunluğun arasında sizleri de birtakım olumsuzluklar bulabilir. Aracınız arıza yapabilir, motoru kaynatabilir ve aracınızı çalıştıramayabilirsiniz, trafik kazası geçirebilirsiniz. Ve daha pek fazla nedenden dolayı aracınızla yolda kalabilirsiniz. Bu ve buna benzer durumlarda araç çekici ihtiyacı doğar. Bizlerde sizlere en yakın çekici olarak hizmet vermekten dolayı gurur duyuyoruz. 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. Yapacağınız tek şey bizlerle iletişim kurmak. Bizimle iletişim kurmanız halinde hemen bulunduğunuz lokasyona hızlı, dinamik ve profesyonel ekimizi teknolojik araçlarla gönderiyoruz. Ve sizi yolda kalmaktan alı koyuyoruz. En yakın çekici hizmetini siz değerli araç sahiplerine verebilmenin haklı olarak gururunu yaşamaktayız. Sizlerde yolda kalmayın, hemen bizimle iletişime geçin.

Uygun En Yakın Çekici

Çekici kelimesi zamanının çoğunu trafikte geçiren sürücülerin yakından bildiği bir kavramdır. Peki çekici nedir? Çekici araçların diğer adı kurtarıcıdır. Çekici nedir sorusuna kısaca şu şekilde cevap vermek mümkündür; römork ya da yarı römorklar ve diğer modeldeki araçları çekmek için üretilen, yük taşıması yapmayan motorlu araçlara çekici adı verilir. Çekiciler yani diğer tanımı ile kurtarıcılar dört çeşitten oluşur. Bazı çekiciler/kurtarıcılar yalnızca trafikteki araçlarda yaşanan sorunlar için destek verebiliyorken bazı çekiciler/kurtarıcılar ise sanayi alanında hizmet vermektedir. Yüksek tonajlı taşıma kapasitesine sahip çekiciler/kurtarıcılar bugün birçok iş alanında karşımıza çıkabilmektedir. Daha fazla bilgi almak için Oto Çekici Hızlı, Güvenilir ve Sürekli makalemize bakabilirsiniz.

Çekici Çeşitleri Nelerdir?

  • Çatallı Çekici

Çatallı çekicinin çalışma mantığı aslında forklift de olduğu gibidir. Forklift iş makinasında kullanılan çatallar yükü alttan kavrar, kaldırır ve çekerek taşıma işlemini gerçekleştirir. Forklift düzeninde de görüldüğü gibi araç altına giren iki büyük çatal sayesinde araçlar bulunduğu yerlerden kaldırılır ve oto çekicinin kasasına konur. Yolun ve aracın uygunluğu baz alınarak sağ ya da sol taraftan araç çekiciye yüklenebilir.

  • Tepeden Çekici

Tepeden çekici genelde trafik polislerinin tercih kurtarıcı sistemdir. Tepeden çekicinin bir diğer tanımı ise ahtapot çekicidir. Burada yapılan işlem, vinç tepeden iner ve dörtlü çatalına tekerlekler bağlanır. Araç sorunsuz şekilde çekicinin kasasına yerleştirilir. Her bir yandan çatal aracı ile tekerleğe bağlandığı için ahtapot misali aracı sarar ve araç, çekici kasasına sorunsuz yerleştirilir.

  • Kayar Platform

Trafikte en çok karşılaşılan kurtarıcı sistemidir. Araç yolda kaldı ise ve hareket ettirebilme kapasitesi varsa araç, çekicide var olan kayar platforma girer. Yapılan işleme bir çeşit kaydırma da diyebiliriz. Aracın hareket etmesi imkânsız olduğu durumlarda ise devreye vinç girer. Kullanılan vinç yardımıyla araç, platforma çekilir.

  • Oto Transfer Çekicisi

Oto transfer çekicisinde hidrolik makaralı bir vinç vardır. Bu vinç aracılığı ile çekilecek olan araç damperli bir platforma yüklenir. Aracın transferi sırasında damper kaldırılır ve makara gevşetilerek aracın güvenli bir şekilde çekilmesi sağlanır

Acil En Yakın Çekici

Sizlere en yakın araç çekici hizmeti vererek en kısa sürede yanınıza geliyoruz. Acil çekiciye ihtiyacınız olduğunda sizlere hizmet vermek içn sabırsızlanıyor olacağız. Siz arayın gerisiniz biz halledelim.