Mimar Sinan Mahallesi Çekici

Mimar Sinan Mahallesi Çekici, araçlarıyla yolda kalan vatandaşlarımızın yolunda devam edebilmeleri, işlerine yetişebilmeleri, planlarının aksamaması ve daha saymadığımız birçok olumsuz durumun önüne geçebilmek için 7 gün 24 saat araç sürücülerine hizmet vermektedir. Çekici hizmetinde önemli olan en temel unsur aslında hızlı olmalarıdır. Esenler bölgesinde sabit bulundurduğumuz uzman ve profesyonel ekiplerimiz sayesinde artık yolda kalmayacaksınız. Yolda kalmamak için, yola devam edebilmeniz için Mimar Sinan Mahallesi Çekici olarak daima siz değerli sürücülerimizin yanındayız.

Mimar Sinan Mahallesi Çekici – Çekici Nedir?

Her marka, model araçları, römorkları, yarı römorkları ve diğer türdeki farklı araçları çekmek için imal edilmiş, kullanılan motorlu taşıt çeşitlerine çekici nedir. Çekiciler çeşitlerine göre 4 farklı gruba ayrılırlar. Bunlar; çatallı çekici, tepeden çekici, vinçli kayar platform ve oto transfer çekici modelleridir.

  • Çatallı Çekici Nedir?

Yolda kalmış ya da çekici hizmetine ihtiyacı olan aracın altına giren büyük iki çatal yardımıyla araçlar, bildiğiniz gibi forklift düzeninde de olduğu gibi kaldırılma işlemi gerçekleştirilerek araç çekici kasasına konulur. Çatallı çekicinin kablosuz kumandası da mevcuttur. Aklınıza takılan bir soru da ‘Ya aracım hasar görürse’? Aracını hasar görmeden sadece 15 saniyede bu işlem tamamlanır.

  • Tepeden Çekici Nedir?

Trafik polisleri genel olarak bu çekici çeşidini kullanırlar. Tepeden çekici çeşidinin bir diğer ismi de ahtapot çekicidir. Çekicisinin tepesinden inen vincin 4’lü çatalına bağlanılan tekerlek ile çekilmesi gereken araç, tepeden çekici aracın kasasına konulur. Tepeden çekicinin arkasında bulunan çift tekerlek çekici sayesinde ihtiyaç olması durumunda iki araç birden de taşınabilir.

  • Vinçli Kayar Platform Nedir?

Bu çekici çeşidinde de vinçli kayar platformun arkasında bulunan çift tekerlek çekici yardımıyla 2 araç birden güvenle ve kolaylıkla taşınabilir. Vinçli kayar platform türü çekicide yolda kalmış olan aracın hareket imkanı var ise araç çekicide var olan kayar platforma yerleştirilir. Aracın hareket etme imkanı yok ise yolda kalmış araç vinçli kayar platform cinsi çekicide bulunan vinç yardımıyla platforma çekilir.

  • Oto Transfer Çekici Nedir?

Oto transfer çekici çeşidinde bulunan hidrolik cinsi makaralı vinç yardımı ile yolda kalan ve çekilmesi gereken araç damperli platforma kolayca çekilir. Araç oto transfer çekicisinden indirilmek istendiği zaman çekicinin damperi kaldırılarak var olan makara sistemi yavaşça gevşetilir.

Yukarda bahsettiğimiz üzer her türlü araç çekici çeşidi hizmeti vermekteyiz. Sizler bize ulaştıktan sonra konumunuzu ve durumunuzu sizlerden istiyoruz. Sonrasında da size hangi tür araç çekici lazım, bunun tespitini yaptıktan sonra kısa sürede Mimar Sinan Mahallesi Çekici olarak bulunduğunuz konuma geliyoruz.

Mimar Sinan Mahallesi Çekici ile Durmadan Yola Devam Edin

Çekici firması olarak birincil önceliğimiz siz değerli sürülerin memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti daima öncelikli hedefimiz olmaktadır. Sonrasında ise 7 gün 24 saat ulaşılabilir olmamız bizleri diğer çekici firmalarından ayırt eden temel özellikler arasında yer almaktadır. Yolda kaldıysanız eğer, hafta sonu veya hafta içi uzman ve profesyonel ekiplerimiz için hiç fark etmez. Yolda kaldığınız saatler de bizim için fark etmiyor. Yolda kaldığınız her zaman hızlı ve güvenilir araç çekici olarak yanınızdayız. Mimar Sinan Mahallesi Çekici olarak vereceğimiz güvenilir hizmet sayesinde aklınızda takılan tüm sorular da cevap bulacak.

Mimar Sinan Mahallesi Çekici– HIZLI VE GÜVENİLİR ÇEKİCİ

Ailenizle seyahat ederken, işinize giderken ya da seyahat esnasındayken aniden aracınız arıza yapabilir. Veya sabah evden çıkarken aracınıza binersiniz ve kontağı çevirdiğinizde aracınız çalışmayabilir. Böyle anlarda aksi durumlar her an sizi bulabilir. Bu gibi durumlarda şüphesiz acil olarak araç çekici hizmetine ihtiyaç duyarsanız. Araç çekici hizmeti ihtiyacı doğduğu zaman güvenilir çekici firmasına ulaşmanız gerekir. Size güze haberimiz var! Bu yazıyı okuyorsanız eğer aradığınızı bulmuşsunuz demektir. Size en yakın çekici bularak sorunlarına ivedi biçimde çözümler sunuyoruz. Nerede iseniz bizlere konum atmanız yeterli olacaktır. Çekici hizmeti sektöründe öncü yerimizi korumaya devam ediyoruz. Bizlere iletişim sayfamıza yer alan iletişim bilgilerinden kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.İletişim bilgilerimizde yer alan e posta adresimizden ya da telefon numaralarımızdan hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcimizle iletişim kurmanız halinde konumunuzu vermeniz ya da belirtmeniz yeterli olacaktır. Uzman ve profesyonel ekibimiz hemen bulunduğunuz konuma gelecek ve sizi kaldığınız yoldan devam edebilmeniz için dilediğiniz yere götürecek.

Yolda kaldığınız her zaman Mimar Sinan Mahallesi Çekici ile araç çekici hizmetimizle yolda kalmışlığın vermiş olduğu mağduriyeti gideriyoruz. Yolda insanın başına her türlü aksilik gelebilir, bunun bilincindeyiz. Merak etmeyin sizleri en iyi anlayan, sizlere yardım etmek isteyen araç çekicinizi buldunuz. Yolda aracınız arıza yapabilir, aracınızın tekerlekleri patlayabilir, aracınızla kaza yapabilirsiniz ya da daha saymadığımız birçok olumsuz durum meydana gelebilir. Esenler bölgesinde aracınız yolda kalmışsa eğer doğru yerdesiniz. Size en yakın Mimar Sinan Mahallesi Çekici için hemen iletişim sayfamızda yer alan bilgilerden bizlere ulaşın. Uygun fiyat, kaliteli hizmet, güvenilir firma ve hızlı müdahale garantisi ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Mimar Sinan Mahallesi Çekici – HİZMET VERDİĞİMİZ SEMTLER

Mimar Sinan Mahallesi Çekiciolarak Esenler ilçesinin bütün semtlerine hizmet vermekteyiz. Esenler ilçesinde 16 semt mevcuttur. Geniş hizmet ağımızla Esenler ilçesine de adeta sarmış durumdayız. Sizler yolda kaldığınız da daha fazla muzdarip olmamanız adına Esenler ilçesinde her bölgeye hizmet veriyoruz. Esenler ’in neresinde olursanız olun 15 dakika içerisinde bulunduğunuz konuma uzman ve profesyonel ekiplerimizi yolluyoruz. Esenler ilçesinde Birlik Mahallesi, Çiftehavuzlar Mahallesi, Davutpaşa Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Havaalanı Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Kemer Mahallesi, Menderes Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Nene Hatun Mahallesi, Oruç Reis Mahallesi, Tuna (Karabayır) Mahallesi, Turgut Reis Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi semtlerine hizmet vermekteyiz.Esenle ilçesinde hangi mahalleye yakın olursanız olun biz size daima yakınız. İletişim sayfamızda bulunan iletişim bilgilerimizde kolayca bizlerle iletişime geçip yolda kalmış olan aracınızla sizleri hemen kurtarmaya geliyoruz.

Çekici konusunda en önemli hususlardan biri de doğru ve güvenilir firmadan hizmet almaktır. Bizler size bu hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. İşimiz yolda kalmış sürücülerimize en kaliteli hizmeti vermektir. Merak. Etmeyin, sorununuzu çözecek uzman ve profesyonel ekipleri bünyemizde bulunduruyoruz. Yıllardır sektörde ki deneyimlerimizle birlikte sizlere uygun fiyatlı çekici hizmeti veriyoruz.

Mimar Sinan Mahallesi Çekici Olarak Biz Kimiz?

Araçların icat edilmesinden sonra araçların gelişim süreci de başlamış bulunmaktadır. Özellikle içinde bulunduğumuz yirminci yüzyılda araçların gelişimi bir hayli ivme yapmıştır ve yapmaya da devam etmektedir. Akıllı araçlar piyasaya sürülmekte ve ilerleyen zamanlarda eminiz ki günümüz teknolojisinden daha ileriye bir seviyeye gideceğiz. Değişen ve sürekli gelişen dünyamızda araçlar da bu değişim ve gelişimin gerisinde kalmamaya devam etmektedir. İnovasyonel yaklaşımlarla araçlarda tahmin dahi edilemeyen yenilikler yapılmakta adeta hayal gücünün sınırlarını zorlamaktadır. Bu değişimle ve gelişimle beraber ufak olumsuz durumların büyük sorunlara sebebiyet vermemesi adına Mimar Sinan Mahallesi Çekici olarak araç çekici sektöründeki sağlam konumumuzu korumaktayız. Yıllardır sektördeki tecrübe ve deneyimlerimizle, alanında uzman ve profesyonel dinamik ekibiyle, teknolojik araçlarıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.