Yol Yardım İle Yola Devam

Öncelikle yol yardım nedir sorusuna cevap verecek olursak yol yardımı araçları mahsur bırakan mekanik veya daha farklı türde arıza görmüş araç sürücülerine yardımcı olan servislerdir. İşte bizde bu servislerin başında geliyoruz. Sizler yolda kalmayın diye 7/24 ulaşılabilir olmamızla sistemli ve dinamik ekibimizle beraber siz değerli yoldaşlarımıza hizmet vermek için çalışmaya durmadan devam ediyoruz.

Yarı Yolda Bırakmayan Yol Yardımı

Araç kullanmak aslında keyifli bir faaliyettir diyebiliriz. Ama ne yazık ki İstanbul gibi büyük şehirlerde trafik ile bazen çekilmez çile haline gelebiliyor. Evet İstanbul’a hakimiz ve trafik var diye trafik olmayan saatleri tercih ediyoruz ya da geceleri trafiğe çıkıyoruz. Peki bunlar yeter mi? Evet sizleri duyuyor gibiyiz ve haklısınız, tabii ki de yetmez. Araç kullanmanın keyfi yanında bazen maalesef arızalar meydana gelir ve yol yardımı almak zorunda kalabiliriz. Seyahatinizin en güzel anında hiç beklenmedik zamanlarda gelişen olumsuz durumlar canınızı sıkabilir. Peki bu durumlar nelerdir?

Bunlar trafik kazası olabilir, aracınız su kaynatabilir, aracınızda mekanik aksaklıklar, otonom arızalar meydana gelebilir, lastiğiniz patlayabilir ve daha saymadığımız birçok istemediğimiz olumsuz durumlar oluşabilir. İşte tamda burada biz varız diyoruz. Seyahatinizi ertelemeyin diye, işlerinizden geri kalmayın diye aslında programlarınıza devam edebilesiniz diye sizlere yol yardım hizmeti sunuyoruz. Beklenmedik kompleks durumlar karşısında canınız sıkılmasın diye oluşabilecek her türlü arızalara karşı yolda kalmamanız adına hızlı, pratik, dinamik ekibimizle sizleri hızlı ve ekonomik bir şekilde yol yardımı ve araç çekici hizmetimizle yolda kalmaktan alıkoyuyoruz.

Uzun Yollar İçin Kısa Yol – Yol Yardım

Yollar uzun ama kaybedecek zamanım da yok diyorsanız doğru adrestesiniz. Sorularınız duyar gibiyiz. Aklınıza takılacakları, takılabilecekleri sıralamak ve onlara cevap verecek olursak

  • Bütün türdeki araçlara hizmet verebiliyor musunuz?

Evet, aracınızın markası, türü, sınıfı ne olursa olsun bütün araçlara hizmet veriyoruz.

  • Ücretleriniz değişkenlik gösteriyor mu?

Sekreterimizle görüşme sırasında sizlere belirtilen ücret dışında ekstra ücret talep edilmemektedir.

  • Geliş süreniz ne kadardır?

Geliş süremiz bulunduğunuz lokasyon ve trafik durumuna göre değişmekle birlikte, dinamik ve hızlı ekibimizle en kısa sürede yanınıza gelmeyi hedefliyoruz. Bu süre 15 dk. ile 60 dk. arasında değişkenlik gösterebilir.

  • 24 saat ulaşım mümkün mü?

Tabii ki de evet😊 hatta eklemek yapacak olursak Yol Yardım İle Yola Devam yazımızda da belirttiğimiz gibi 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz.

Kaldığınız Yerden Devam Edeceksiniz

Hep ileri daima ileri anlayışıyla kaldığınız yerden devam etmeniz bizim misyonumuz arasındadır. Hedefimiz siz değerleri yoldaşlarımızı seyahatlerinizden, işlerinizden alı koymadan yaşamış olduğunuz beklenmeyen olumsuz sürpriz karşısında kalmış olduğunuz yolda yol yardımı aracılığıyla yolunuza devam etmenizi sağlamaktır. Yolda kalmayın, yol yardımı ile kaldığınız yerden devam edin.